top of page

ESTETİK, PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ

BG VIP MEDICAL ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİ

Sizlere kusursuz bir deneyim hazırlamak için tüm enerjisiyle çalışan uzman kadromuza hiç bir şekil de ücret ödemeden danışabilir, tedavi bilgisi ve ücret bilgisi alabilirsiniz.

bg vip medical
bg vip medical
bodyaesthetics
body aesthetics
bg vip medical
bg vip medical
bg vip medical
bg vip medical

Avrupa'nın en büyük estetik cerrahi ve saç ekimi hastaneleriyle birlikte, sağlığı bir bütün olarak görüyor, hem estetik ihtiyaçlarınızın karşılanmasında hem de sağlık problemlerinizin çözümünde var oluyoruz.

BG VIP MEDICAL dünyanın her yerindeki hastalar için, en etkin ve en hızlı tedavi yöntemi ve hastaya uygun maliyet seçeneklerini birleştirerek, Türkiye'de tedavi olmak isteyen hastalara yüksek standartlarda tedavi sunmayı taahhüt eden bir uluslararası sağlık danışmanlığı firmasıdır.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanındaki problemleriniz hakkında bilgi almak için online ve yüz yüze randevu talebi oluşturabilirsiniz. Tüm tedavilerimiz hakkında ücretsiz bilgi alıp danışabilirsiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz ücretsiz hizmetlerimiz

TRANSFER HİZMETİ

Hastalarımızı havaalanında sağlık danışmanlarımızla karşılıyoruz. En güvenli ortamı yaratarak, kaliteli sağlık hizmetleri ve operasyon süreçleri hakkında bilgilendiriyoruz.

PLANLAMA

Yurt dışından başvuran hastalarımıza profesyonel kadromuzla kaliteli ve konforlu bir VIP transfer hizmeti vermekteyiz. Tüm rezervasyon, konaklama ve hastane süreçleriniz, BG VIP MEDICAL'ın deneyimli ekibi tarafından önceden kusursuz bir şekilde planlanır.

KONAKLAMA

Danışmanınız size aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli lüks oteller sunacaktır.

Sağlık güvencesi altında estetik beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için İstanbul’a bekliyoruz.

ÖZEL DANIŞMAN

Yabancı hastalarımızla kendi dilinde konuşan sağlık danışmanlarımız ve rehberlerimiz ilgilenmektedir.

Son kontrollerinizden sonra İstanbul‘un tarihi atmosferini gezmek ve alışveriş yapmak için yeterli zamanınız olacaktır

bottom of page