top of page

Hoşgeldiniz

Kurulduğumuz günden beri hastalarımıza sağlık konularında yakın bir danışman olmak ve tedavileri boyunca kendilerini daha özel hissetmelerini sağlamak en önemli önceliğimizdir.

  • Facebook
  • Instagram
  • bg vip gmail
BG VIP MEDICAL

BG VIP MEDICAL

BG VIP MEDICAL, Türkiye'de tedavi olmak isteyen hastalara etkili ve en hızlı tedavi yöntemini uygun seçenekleri de birleştirerek, dünyanın her yerindeki hastalara kaliteli standartlarda tedavi sağlamayı taahhüt eden uluslararası bir sağlık danışmanlık firmasıdır.

BG VIP MEDICAL, profesyonel, güçlü ve deneyimli ekibi ile Türkiye'nin seçkin ve modern hastaneleriyle çalışmaktadır.

BG VIP MEDICAL, hastaların tedavi süreci hakkında bilgi sahibi olarak, hastaların iyi ve doğru hizmeti alabilecekleri doktorları ve hastaneleri seçer, hastaların adına gerekli ön görüşmeleri yapar. Hastalara operasyon ve tedavi süreçleri hakkında en uygun koşulları ve fiyatı sunar.

Bizimle iletişime geçen hastalarımıza transfer, tercümanlık, konaklama (otel) ve benzeri hizmetleri sunmaktadır.

Uluslararası Sağlık Danışmanlığı olarak sizlere hayatınızdaki zorlukların üstesinden gelmek için ihtiyaç duyduğunuz güveni ve rehberliği sağlamak adına kapsamlı bir hizmet sunar.

 

Daha fazla bilgi edinmek ve sağlıklı bir yaşam için büyük bir adım atmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Hastanade İş Günü
Misyonumuz

Hastalarımızın kendilerini özel hissetmelerini, iyi bir sağlık hizmeti almalarını ve birebir ilgilenen sağlık danışmanlarımızın her daim yanlarında olmaları, tedavilerinin her safhasında kendilerini daha rahat hissetmelerini ve hiç bir endişe duymadan tedavi süreçlerini yönettiğimizi bilmelerini isteriz.

İletişim

Karadeniz Mah. Eski Edirne Asf. Cad. Venezia Mega Sitesi 

G Blok Apt. No: 408 G/19 Gaziosmanpaşa / İstanbul

+90 542 376 66 82

bottom of page