top of page

Sık Sorulan Sorular

BG VIP MEDICAL

BG VIP MEDICAL - BİZ KİMİZ

BG VIP MEDICAL, Türkiye'de tedavi olmak isteyen hastalara en etkili ve en hızlı tedavi yöntemini ve uygun maliyetli seçenekleri birleştirerek, dünyanın her yerindeki hastalara en yüksek standartlarda tedavi sağlamayı taahhüt eden uluslararası bir sağlık danışmanlık firmasıdır.

BG VIP MEDICAL, profesyonel, güçlü ve deneyimli ekibi ile Türkiye'nin seçkin ve modern hastaneleriyle çalışmaktadır. Hastanın en iyi ve doğru hizmeti alabileceği doktor ve hastaneyi seçer ve hasta adına gerekli tıbbi ikinci görüşmeyi yapar.  Hastalara operasyon ve tedavi süreci için en uygun koşulları ve fiyatı sunar.

2

TIBBİ İKİNCİ GÖRÜŞ NEDİR ?

Sağlık sorunlarınızla ilgili tetkiklerinizin sonuçlarını (laboratuvar, görüntüleme vb.), hastalığınızın teşhisi ve size uygulanan tedavi yöntemini bizlerle paylaşabilir ve ilgili hekimlerimizden ikinci bir görüş alabilirsiniz. Tıbbi ikinci görüş için tek yapmanız gereken; ilgili dosyalarınızı  bizlere iletmenizdir. Uzman doktorlarımızın değerlendirmesi sonucunda en kısa sürede sizlere geri dönüşte bulunulacaktır.

3

NEDEN TÜRKİYE'Yİ TERCİH ETMELİYİM ?

Türkiye sadece dünyanın önemli bir turizm destinasyonu değil, aynı zamanda medikal turizm ve özellikle saç ekimi ve plastik cerrahi için en popüler ülkelerden biridir. Her yıl bir milyondan fazla yabancı hasta tıbbi ve cerrahi işlemler için Türkiye'ye bu nedenlerle seyahat etmektedir

4

TÜRKİYE'YE NASIL SEYAHAT EDEBİLİRİM?

Hastalarımız Türkiye'ye hava veya kara yoluyla seyahat edebilir. BG VIP MEDICAL, hastalarını otogarda veya havalimanında bizzat karşılamaktadır. Dilerseniz VIP araçlarımızla sizi evinizden Türkiye'ye götürebiliriz. Kalacağınız ve istirahat edeceğiniz otele yerleşmenizin ardından tedavinizin yapılacağı hastaneye sevk ediyoruz.

5

BG VIP MEDICAL İLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRİM ?

BG VIP MEDICAL temsilcileri hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arasında çevrimiçi. TR mobil: + 90 542 376 66 82 WhatsApp uygulaması veya 7/24 info@bgvipmedical.com'a mesaj bırakabilirsiniz.

En kısa sürede sizlere dönüş yapacağız.

BG VIP MEDICAL olarak güvenilir sağlık hizmetlerini etik anlayış ile sunarak mutlak hasta memnuniyeti sağlamaktayız. Bizim için her hasta özeldir. Hastalarımızın sağlığına yeniden kavuşması ve hastanelerimizden memnun ayrılması temel ilkemizdir.

BG VIP MEDICAL
bottom of page