top of page
Above the Clouds

Yüz Estetiği

Avrupa'nın en büyük estetik cerrahi ve saç ekimi hastaneleriyle birlikte, sağlığı bir bütün olarak görüyor, hem estetik ihtiyaçlarınızın karşılanmasında hem de sağlık problemlerinizin çözümünde var oluyoruz.

BG VIP MEDICAL dünyanın her yerindeki hastalar için, en etkin ve en hızlı tedavi yöntemi ve hastaya uygun maliyet seçeneklerini birleştirerek, Türkiye'de tedavi olmak isteyen hastalara yüksek standartlarda tedavi sunmayı taahhüt eden bir uluslararası sağlık danışmanlığı firmasıdır.

Yüz estetiğinde çoğu zaman birden fazla yüz bölgesine aynı anda müdahale ederek daha etkili sonuçlar almak mümkündür. Yüz estetiği kapsamında gerçekleştirilen işlemler şunlardır:

Yüz Germe
Bişektomi
Blefaroplasti
Kaş Kaldırma
Boyun Germe
Otoplasti
yüz germe bg vip.jpg

Yüz Germe

Yaşlanmaya karşı Estetik ve Plastik Cerrahların elinde ki en kuvvetli seçenektir. O nedenle uygun hasta, uygun zaman ve uygun teknikler ile tatmin edici, yüz güldürücü sonuçları olan bir ameliyattır. Yüz germe ameliyatı ile birlikte boyun germe ameliyatı, göz kapağı estetiği ameliyatları, kaş kaldırma ameliyatları birlikte de planlanması gerekiyor olabilir. O nedenle ameliyat öncesi planlama ve değerlendirme çok önemlidir.

Kısaca yüz cildinin ve yüzümüzün cilt altı yumuşak dokusunun; yaş, yer çekimi ve gevşeklik gibi nedenlerle aşağıya doğru yer değiştirmesi sonucu ortaya çıkan problemlerin düzeltilmesi ameliyatına yüz gerdirme ve boyun germe ameliyatı denir.

blefaroplasti bg vippp.jpg

Blefaroplasti ( Göz Kapağı Estetiği ) 

Blefaroplasti ( Göz Kapağı Estetiği )  ile gözlerinizi gençleştirin. Üst ve/veya alt blefaroplasti, aşırı kırışmış veya görüşünüzü engelleyen sarkık, ağır göz kapaklarını düzeltebilir. Göz kapağı ameliyatı görünümünüzü canlandırabilir ve daha genç, uyanık ve tazelenmiş görünmenize yardımcı olabilir.

Rinoplasti ( Burun Estetiği )

Rinoplasti ( Burun Estetiği ) ameliyatları kişiye özel olarak planlanmalıdır. Herkese aynı şekilde bir burun şekli vermek yanlıştır. Yüz bir bütündür. Burun ameliyatlarında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, doğal görünüm ve fonksiyonel anlamda ki sorunları çözmektir.

Burun estetiğinde; burun kemerinin veya burun ucunun yapısı değiştirebilir, burun küçültülebilir veya büyütebilir, burun delikleri istenilen hale getirilebilir. Burun kökü ile alın arasındaki ya da burun ucu ile dudak arasındaki açı değiiştirilebilir. Ayrıca soluk almamızda sorun oluşturan polip, sinüzit, burun etleri ve deviye septum gibi problemleri gidermeye yardımcı olur.

burun estetik bg vip.jpg

Bişektomi ( Yanak Estetiği )

Bişektomi ( Yanak Estetiği ) operasyonu, fazla kilo alıp veren bayanların yüz bölgesindeki yağ birikiminin ortadan kaldırılması için tercih edilmektedir. Özellikle de yanak bölgesinde oluşan yağların yüz orantısızlığına neden olduğu bilinir. Ayrıca kilo verildiğinde bile yüzdeki yağların erimediği bilinir. Haliyle yanaklardaki yağların alınmasıyla muhteşem bir görünüme ulaşılabilir.

bişektomi bg vip.jpg
Rinoplasti
Dudak Büyütme
kaş kaldırma bg vip.jpg

Kaş Kaldırma

Kaş kaldırma ameliyatı ile kaşlarınızı gençleştirin. Kaş kaldırma ameliyatı, aşırı derecede aşağı sarkan ve gözleri bozan sarkık, ağır kaşları düzeltebilir. Görünümü yaşlandıran derin alın çizgilerini de düzeltebilir. Bu prosedür, görünümünüzü yükseltebilir ve kaşlarınızın ve gözlerinizin daha dinlenmiş ve genç görünmesine yardımcı olabilir.

boyun germe bgvip.jpg

Boyun Germe

Boyun germe ameliyatı ile genç bir boyun çizgisini geri yükleyin. Boyun, cilt gevşek, çizgili ve kabarık hale geldikçe yaşınızı ortaya çıkaran ilk bölgelerden biridir. Boyun germe ameliyatı boyun çizgisini sıkılaştırır ve yeniden tanımlar. Özenle özelleştirilmiş bir yaklaşımla boyun germe, daha genç görünmenize yardımcı olabilir.

Dudak Büyütme

Dudak büyütme ile dudaklarınızı pürüzsüzleştirin, kaldırın ve şekillendirin. Çeşitli teknikler dudak dolgunluğunu artırabilir, dikey dudak çizgilerini düzeltebilir, dudak şeklini düzeltebilir ve yaşa bağlı olarak incelen dudaklara genç bir görünüm kazandırabilir. Dudakları çarpıcı sonuçlarla güzelleştirmek için ameliyatlı ve ameliyatsız seçenekler mevcuttur.

dudak büyütme bg vip.jpg

Otoplasti ( Kulak Estetiği )

Otoplasti ( Kulak Estetiği ) yüze bir bütün olarak uyumu sağlamak amacıyla kulakların şeklini, boyutunu ve yapışmasını düzeltmeyi amaçlayan estetik kulak ameliyatıdır. Ana kusur, "çıkıntılı kulaklar" dır. Çıkıntılı kulaklar - aynı zamanda kepçe kulaklar veya trampet kulakları olarak da adlandırılır - kulak kepçesinin aşırı belirginliği ve kulağın fizyolojik kıvrımlarının yokluğu veya azalması nedeniyle kulak kepçesinin anatomik kusurunun sonucudur. Otoplasti bu nedenle bu kusurlara müdahale edilmesini, kulağın kafaya daha yakın konumlandırılmasıyla kulağın şeklini değiştirmesini, konka kıkırdağının belirginliğini azaltmasını ve eksik kıvrımların oluşmasını sağlar.

kulak bg vip.jpg

Sizler için hazırlamış olduğumuz ücretsiz hizmetlerimiz

TRANSFER HİZMETİ

Havalimanı/Otogar transferleri, otel konaklama, hastaneler gibi ulaşım yerlerinde size Özel Araç Hizmeti sunuyoruz!

Sizlere kaliteli ve konforlu bir VIP transfer sağlıyoruz.

PLANLAMA

Yurt dışından başvuran hastalarımıza profesyonel kadromuzla kaliteli ve konforlu bir VIP hizmeti vermekteyiz. Tüm rezervasyon, konaklama ve hastane süreçleriniz, BG VIP MEDICAL'ın deneyimli ekibi tarafından önceden kusursuz bir şekilde planlanır.

KONAKLAMA

Danışmanınız size aralarından seçim yapabileceğiniz sağlık bakanlığı onaylı lüks oteller sunacaktır.

Sağlık güvencesi altında estetik beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için İstanbul’a bekliyoruz.

ÖZEL DANIŞMAN

Yurt dışından gelen hastalarımızla kendi dilinde konuşan sağlık danışmanlarımız ve rehberlerimiz ilgilenmektedir.

Son kontrollerinizden sonra İstanbul‘un tarihi atmosferini gezmek ve alışveriş yapmak için yeterli zamanınız olacaktır.

bottom of page