top of page
Mellow_Yellow_Top_Table-498.jpg

Popo Estetiği

Güzellik ve estetik tanımı herkese gör değişir. Popo estetiğinin de algısı farklıdır. Poponun yeterli düzeyde belirgin olması, vücut ve kalça ile orantılı olması, ve pürüzsüz ve yuvarlak olması dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerdir. Kişinin ihtiyacına göre farklı teknikler kullanılarak popo şekillendirilir.

Kalça bölgesinde genellikle düzenli spor yapılmaması, yağlanma, yaşlanma, hızlı kilo kaybı gibi sebeplerle şekil bozuklukları görülebilmektedir. Kimi zaman genetik biçim bozuklukları da kalçanın şekilsiz görünmesine yol açabilmektedir. Özellikle yağlanma kalça bölgesinde gözle görülür bir sarkmaya yol açabilmektedir.

Popo Estetiği sırasında; popo yükseltme, şekillendirme, büyütme ve küçültme, kalça hatlarının düzenlenmesi, bel boşluğunda çukurlaştırma ve şekillendirme, basen fazlalıklarının giderilmesi gibi uygulamalar bir arada yapılmaktadır.

bbl popo.PNG

Brezilya Popo (BBL)

Brezilya popo ameliyatı; daha kalkık ve yuvarlak bir popo görüntüsü elde edebilmek için göbek, bel ve bacak bölgesindeki fazla yağların alınarak bu yağların popoya yerleştirilmesi ve şekillendirilmesi işlemidir.

Popo Kaldırma ( Dikleştirme )

 Çok kilo verme sonrası cilt altı yağ dokusunda boşalma ve çökmesi, ciltte sarkması olan kişilerde karnın altından, belden ve poponun üstünden çepeçevre deri çıkartılarak (belt lipectomy) tüm karın, bel ve popo bölgesinin asılarak yukarıya alınması işlemidir. Bu teknikte fazla olan deri cerrahi olarak çıkartılır, içerideki yağ kitlesi şekillendirilerek yukarıya doğru askılama işlemi yapılır. Cilt kalitesi orta ve iyi olan hastalarda ise sadece yağ dokusu enjeksiyonu veya protez uygulaması yeterli olabilmektedir.

bbl bg viip.PNG
bbl estetik bg vip.PNG

Popo Büyütme

Popo büyütme ile vücut hatlarınızı değiştirin. Özel yağ aşılama teknikleri, vücudunuzun bir bölgesinden fazla yağı alıp deriye aktararak size daha dolgun ve yuvarlak kalçalar verir. Yağ grefti ile popo büyütme, vücut hatlarınıza daha çekici bir görünüm verebilir.

TRANSFER HİZMETİ

Havalimanı/Otogar transferleri, otel konaklama, hastaneler gibi ulaşım yerlerinde size Özel Araç Hizmeti sunuyoruz!

Sizlere kaliteli ve konforlu bir VIP transfer sağlıyoruz.

PLANLAMA

Yurt dışından başvuran hastalarımıza profesyonel kadromuzla kaliteli ve konforlu bir VIP hizmeti vermekteyiz. Tüm rezervasyon, konaklama ve hastane süreçleriniz, BG VIP MEDICAL'ın deneyimli ekibi tarafından önceden kusursuz bir şekilde planlanır.

KONAKLAMA

Danışmanınız size aralarından seçim yapabileceğiniz sağlık bakanlığı onaylı lüks oteller sunacaktır.

Sağlık güvencesi altında estetik beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için İstanbul’a bekliyoruz.

ÖZEL DANIŞMAN

Yurt dışından gelen hastalarımızla kendi dilinde konuşan sağlık danışmanlarımız ve rehberlerimiz ilgilenmektedir.

Son kontrollerinizden sonra İstanbul‘un tarihi atmosferini gezmek ve alışveriş yapmak için yeterli zamanınız olacaktır.

bottom of page