top of page
Beach Banquet

Ağız ve Diş Sağlığı

BG Vip Medical olarak tecrübe ve birikimimizin, alanında profesyonel diş hekimlerinin enerjisi ve teknolojik bilgi birikimlerinin birleşmesiyle size en iyi hizmeti sunmaktayız.

 

Misyonumuz, bu bilgi, birikim ve kaliteyi bize danışan hastalarımızın yüzünde sağlıklı bir gülümsemeye dönüştürmektir.

BG VIP MEDICAL olarak online sorgulama sistemi (web sitesi üzerinden) ile hastalarımıza çok üst düzeyde hizmet vererek, tedavi ile ilgili tüm sorularını yanıtlamaktayız. Bu kendileri için zaman tasarrufu sağlamaktadır. Transferler, tercüme hizmetleri, otel ve konaklama rezervasyonları firmamız tarafından organize edilmektedir.

 

Ücretsiz konsültasyon, tedavi planı, fiyat bilgisi almak için WhatsApp veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

bg vip medical ağız ve diş.jpg
bg vip implant.jpg

İmplant Tedavisi

Bir veya birden fazla diş eksiklikleriyle oluşan boşlukların giderilmesinde kullanılan tedavi yöntemidir. Doğal dişi taklit eder ve kemik yapısının korunmasını sağlar. İmplant uygulanarak sabit veya hareketli protezler yapılabilir.

Diş Protezi

Bir veya daha fazla dişinizi kaybettiyseniz, bu durumun ağız sağlığınızı, estetiğinizi ve konuşmanızı ne kadar önemli ölçüde etkilediğini bilirsiniz. Protezler size kaybettiklerinizi iade eder.

Diş hekimliğinde protezler, kaybolan dişlerin ve dokuların, çiğneme fonksiyonlarını, konuşmaya katkılarını ve estetiğini iade ederken mevcut dokuların da sağlığının korunmasına yardımcı olmak üzere yapılan apareylerdir.

bg vip diş protezi.jpg
bg vip diş beyazlatma.jpg

Estetik Diş Hekimliği

Dişlerin renk ve şekilleri, diş eti uyumları kişinin yüzü ve karakteri ile uyumlu olacak şekilde düzenlenerek kişiye özel bir gülüş tasarlanması yapılır. Gülüş tasarımında, diş hekimliği ve sanat birlikte uygulanarak kişiye sağlıklı ve güzel bir gülüş sağlamak amaçlanmaktadır.

Sağlıklı ve güzel bir gülümseme birçok yönden kişiye avantaj sağlamaktadır.

Diş Beyazlatma

Kozmetik diş hekimliği işlemleri arasında en popülerlerinden biridir. Dişlerin görünümü iyileştirilir, diğer tekniklerden daha ucuz ve daha az rahatsız edicidir. Her gün dişler üzerinde ince bir tabaka oluşur ve bu da lekelerin toplanmasına neden olur. Mine de por adı verilen ve lekelerin tutunmasına neden olan küçük delikli yapıdadır. Parlak rengi korumak için periyodik aralıklar ile beyazlatma işlemi tekrar edilmelidir.

bg vip medical ağız ve diş.jpg

Ortodonti

Ortodonti diş ve yüz bozukluklarının teşhis, tedavi ve önlenmesidir. Bu uzmanlık alanı kapanış bozukluklukları (malocclusion) olan insanlara çözümler sunar. Ortodontik tedavi genelde braket gibi düzeltici aletler kullanımını içerir.Bu düzeltici aletlerin kullanımı aşağıdaki gibidir:

  • Dişleri düzeltmek

  • Kapanış bozukluklarını düzeltmek

  • Boşlukların kapatılması

  • Diş ve dudakları düzgün hizalamak.

bg vip ortodonti.jpg
bg viğ cerahi.png

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Diş hekimliğinin ağız, dişler ve çenelerle ilgili hastalıklarının, yaralanmalarının ve deformitelerinin tanı ve tedavisi ile uğraşan bir cerrahi dalıdır.

Yumuşak doku ve dişlere bağlı kistik yapıların, tümörlerin cerrahi işlemler ile çıkartılmasını ve protez yapımına yardımcı olmak için ağzın sert ve yumuşak dokularında yapılan düzeltmeleri içerir.

bg vip pedodonti.jpg

Pedodonti

0-13 yaş arası çocukların süt ve kalıcı dişlerinin sağlıklı olarak korunmasını ve işlev görmesini, bunun yanında çürüğün, fiziksel travmanın, kalıtımsal ve doğumsal etkenlerin dişlerde oluşturduğu sorunların giderilmesini amaçlayan anabilim dalıdır.

Pedodonti, diş hekimliğindeki bütün tedavileri içeren, çocuk ve gençlere uygun olarak bunları gerçekleştiren kapsamlı bir diş hekimliği dalıdır.

İmplant
Diş Protezi
Estetik Diş Hekimliği
Diş Beyazlatma
Ağız, Diş ve Çene Cerrahis
Ortodonti
Pedodonti

Ücretsiz danışmanlık, tedavi planı, fiyat bilgisi almak için formu doldurun size dönüş yapalım.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

TRANSFER HİZMETİ

Havalimanı/Otogar transferleri, otel konaklama, hastaneler gibi ulaşım yerlerinde size Özel Araç Hizmeti sunuyoruz!

Sizlere kaliteli ve konforlu bir VIP transfer sağlıyoruz.

PLANLAMA

Yurt dışından başvuran hastalarımıza profesyonel kadromuzla kaliteli ve konforlu bir VIP hizmeti vermekteyiz. Tüm rezervasyon, konaklama ve hastane süreçleriniz, BG VIP MEDICAL'ın deneyimli ekibi tarafından önceden kusursuz bir şekilde planlanır.

KONAKLAMA

Danışmanınız size aralarından seçim yapabileceğiniz sağlık bakanlığı onaylı lüks oteller sunacaktır.

Sağlık güvencesi altında estetik beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için İstanbul’a bekliyoruz.

ÖZEL DANIŞMAN

Yurt dışından gelen hastalarımızla kendi dilinde konuşan sağlık danışmanlarımız ve rehberlerimiz ilgilenmektedir.

Son kontrollerinizden sonra İstanbul‘un tarihi atmosferini gezmek ve alışveriş yapmak için yeterli zamanınız olacaktır.

bottom of page