top of page

Saç Ekimi

Kullanılan Teknolojiler

Robot, Choi / DHI, Perkutan, FUE, Sapphire

6-8 Saat Operasyon
Maksimum 8 saat içerisinde profesyonel ekibimiz doğal saç ekimini gerçekleştirir.

%100 Ağrısız Ve Acısız
İğnesiz lokal anestezi cihazımız ile ağrı ve acıyı hiç hissetmeyeceksiniz!

En Son Teknoloji
Uluslararası tecrübesi ve uzman kadrosu ile BG VIP MEDICAL , alanında teknolojinin en son ürünleriyle hizmetler sunmaktadır.

Hair Transplants.jpg

Türkiye’nin en çok tercih edilen saç ekim merkezlerimiz de en iyisi olarak FUE saç ekimi, DHI saç ekimi, Sakal ekimi, Kaş ekimi, Lazer tedavisi, Mezoterapi tedavisi hizmetlerini hastane ortamında sunmaktayız.

 

VIP transfer, Otel hizmetlerimiz vardır.

Ağrısız & Tıraşsız Saç Ekimi

Doğallık, Kusursuz Saç Çizgisi ve Sımsıkı Bir Görünüm. Maksimum Greft Mükemmel Sonuçlar

Saç dökülmesi hormonal, genetik ve yaşlanmaya bağlı olarak hem erkek hem de kadınlarda sıklıkla görülen bir rahatsızlıktır. Kişilerde özgüven eksikliğine sebep olmakta, yaşam kalitesini ciddi anlamda düşürmektedir. Son dönemlerde saç ekiminde kullanılan yöntemlerin gelişmesi ile birlikte tatmin edici sonuçlar alınmakta, kişinin doğal görünümü korunabilmektedir.

Fue / Gold Tekniği

Özel olarak geliştirilen gold cihazlar ile enseden alınan köklerin özel olarak açılan lateral kanallara yerleştirilme işlemidir.

DHI / Kalem Tekniği

DHI / Kalem Tekniği ile alınan saç köklerinin özel olarak geliştirilmiş kalemlerin içine yerleştirilerek tek tek yerleştirilme işlemidir.

Saphire Tekniği

Sapphire tekniği saç köklerinin yerleşeceği kanalların özel olarak geliştirilmiş elmas uçlu kanal açıcıyla açılma işlemidir.

Traşsız Saç Ekimi

Seyrelmenin olduğu, saçların aralarına rahatlıkla girilebilen durumlarda saçlar kazınmadan ekim yapılması işlemidir.

Kadın Saç Ekimi

Saç ekimi ile birçok kadın kaybettiği ve aşırı zayıflayan saçlarını eski görünümüne kavuşturabilmektedir.

Kaş Ekimi

Bakışlarınıza anlam katmanın en kalıcı yolu kaş ekimidir. Kadın ve erkek farketmeksizin bir hastalık,kaza ya da kozmetiksel olarak istediğiniz görüntüye kavuşmanızı sağlar.

Sağlık ve güzellik sektöründe Türkiye’nin her daim zirvesinde olan BG VIP MEDICAL, dünyanın da dört bir yanından tercih edilen değerli bir kurum olarak sizlere mutluluğa giden en estetik yolu vadediyor.

Mutluluk hayal etmekle başlar; biz sadece hayallerinizi şekillendiriyoruz

bottom of page